Intencje

PONIEDZIAŁEK_21.05.2018 MATKI KOŚCIOLA
6.30 +Klarę, Franciszka, Lidię i Jerzego Parchem w dniu urodzin Klary
+Antoninę Arendt w 19 r.śm
8.30 +męża Wolfganga Lisieckiego, teściów Weronikę i Pawła oraz szwagra Dietmara
+Bożenę Stielow – greg
18.30 +Jacka i Magdalenę Markowskich w 4 r.śm Jacka i 16 r.śm Magdaleny
+Władysława Kardaś – intencja od sąsiadów z ul. Przebendowskiego 9B
WTOREK_22.05.2018
6.30 +Pawła, Helenę i Jadwigę Bastubba
+Martę Pecz – z pogrzebu
8.30 +rodziców Marię i Edmunda Szlage
+rodziców Magdalenę i Jana, mamę Alinę i brata Henryka
18.30 +rodziców Bronisławę i Władysława oraz braci Jerzego i Kazimierza oraz dusze w czyśćcu
-o szczęśliwą operację i szybki powrót do zdrowia dla Krystyny
ŚRODA_23.05.2018
6.30 +Irenę Piontke
+Łucję Miler – z pogrzebu
8.30 +koleżanki z Caritasu: Wandę, Halinę, Franciszkę, Helenę i Hannę
-w 70 rocznicę założenia XII Róży – z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla członkiń XII Róży i ich rodzin oraz o łaskę nieba dla zmarłych
18.30 +Agnieszkę i Feliksa Mach i dziadkółw z obu stron
Msza  św zbiorowa

+męża Zdzisława Laskowskiego, teściów Jadwigę i Stanisława, szwagierkę Irenę, rodziców Zofię i Piotra Bucholc oraz dziadków

+Czesława Koniecznego w 33 r.śm

+rodziców Antoninę i Antoniego Wojtasik w 22 r.śm Antoniny, rodziców i rodzeństwo z obu stron

+mamę Aleksandrę w 20 r.śm, jej rodziców i rodzeństwo

+ks. Tadeusza Semmerling, ks. Daniela Dąbrowskiego oraz zmarłych z rodzin Osowskich, Semmerling i Markowskich

CZWARTEK_24.05.2018
6.30 +Stanisława Hirsz – z pogrzebu
8.30 +Joachima Renusz w dniu urodzin, rodziców i rodzeństwo
+Klemensa Jaskulke, Urszulę i Wacława Dampc, Reginę i Feliksa Cyra oraz zmarłych z rodzin Dampc i Jaskulke
18.30 -z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla członkiń IX Róży i ich rodzin oraz o łaskę nieba dla zmarłych
+Franciszka Korth w dniu urodzin, rodziców i rodzeństwo
PIĄTEK_25.05.2018
 

6.30

+Urszulę i Wacława Dampc, Reginę i Feliksa Cyra, Klemensa Jaskulke oraz zmarłych z rodzin Dampc, Cyra i Jaskulke
+Teresę Dybowską – z pogrzebu
8.30 +syna Waldemara Piotrzkowskiego, męża i ojca Jana, rodziców Annę i Józefa Czerwionka, szwagra Kazimierza, Martę i Józefa Stanaszek
+Jadwigę Kwarta z okazji dnia Matki, Bronisława Kwarta i Krystynę Kwarta-Patok
15.00 +Stanisława, szwagrów, szwagierki i teściów Sarnowskich
18.30 -o łaskę zdrowia dla brata Andrzeja i łaskę nieba dla mamy Wandy
SOBOTA_26.05.2018
6.30 +Jadwigę Asmus
8.30 +córkę Elżbietę Kaleta, męża Ignacego, syna Bogusława, rodziców i rodzeństwo z domu Patelczyk
+Jana, Henryka, Annę i Pawła Kebba, Edwarda i Franciszka
12.00 -dziękczynna za Antosia z okazji I Komunii św oraz jego rodziców i brata
18.30 +Elżbietę Kortals
+Kazimierza Sonnberg w r.śm oraz rodziców z obu stron
+rodzeństwo: Eustachego, Ignacego, Marię i Annę Wrese
NIEDZIELA_27.05.2018
7.00 +Helenę, Alojzego, Marię i Alfonsa Goyke
8.30 Wolna intencja
10.00 I rocznica Komunii św – za Parafian
11.30 +brata Leszka Bohl w 3 r.śm, rodziców Renatę i Alfonsa Bohl, dziadków z obu stron i zmarłych z rodzin Koss, Dybowskich i Dettlaff
13.15 +Elżbietę Kaleta w dniu urodzin, rodziców Wilhelma i Elżbietę Kaleta, teścia Ignacego i szwagra Bogusława
18.30 +Adama Lenc w dniu urodzin, Ryszarda, Jadwigę i Edmunda Lenc oraz Genowefę i Zygmunta Okoń