Intencje

 

PONIEDZIAŁEK_09.10.2017
6.30 +Elżbietę Roda – z pogrzebu
8.30 +rodziców Joannę i Franciszka Draws, siostrę Małgorzatę, dziadków z obu stron oraz zmarłych z rodzin Draws,Jasińskich i Bissa
+Anielę Koss w 14 r.śm, Helenę, Mirosława, Józefa i Mariana
18.30 +Stanisława Oberzig w I r.śm
+Urszulę i Franciszka Kirkowskich
WTOREK_10.10.2017
6.30 +rodziców Zofię i Stanisława
8.30 +Pawła i Annę Piekar, męża Floriana, rodziców i rodzeństwo z obu stron
+Edmunda Sikorra w 8 r.śm i rodziców z obu stron
18.30 +męża i ojca Józefa Kunath w dniu urodzin i zmarłych z obu stron
+Helenę i Józefa Piontke
ŚRODA_11.10.2017
6.30 +Ryszarda Chwierut
8.30 -z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla członkiń V Róży i ich rodzin oraz o łaskę nieba dla zmarłych
+rodziców Martę i Juliusza Arendt, męża Stanisława, zmarłych z rodziny Jancewicz, siostrę Marię oraz szwagrów Zygmunta i Alfonsa
18.30 +za zmarłe członkinie XII Róży i zmarłych z ich rodzin
Msza  św zbiorowa

-z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla członkiń I Róży i ich rodzin oraz o łaskę nieba dla zmarłych

+męża i ojca Franciszka w r.śm., Bogdana i Filipa, zięcia Grzegorza i rodziców z obu stron

+Irenę Kryża w dniu urodzin

+rodziców Annę i Józefa Kubawskich, Stefanię i Bronisława Lezner, zmarłych z rodzin Hintzke, Kubawskich i Lezner

CZWARTEK_12.10.2017
6.30 +rodziców Gertrudę i Jana Kirszling oraz Małgorzatę i Klemensa Kurr
8.30 +szwagra Augusta, jego rodziców Agnieszkę i Antoniego, siostrę Mariannę i dziadków z obu stron
+Helenę Labuhn, rodziców z obu stron, Martę i Antoniego Kunz oraz Helenę i Leona Labuhn
11.30 Msza św  dla członków Związku Inwalidów RP
18.30 +Floriana Białk
+ojca Józefa Białk w dniu urodzin i syna Przemysława
PIĄTEK_13.10.2017
6.30 Wolna intencja
8.30 +Józefa Żurek w I r.śm
+męża Bronisława w 13 r.śm, syna Bartłomieja, teściów Stefanię i Bronisława, szwagrów, siostry Walerię i Gabrielę oraz rodziców Jadwigę i Bernarda
9.15 -w 50-lecie  Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego o Boże błogosławieństwo dla żyjących pracowników i uczniów oraz o łaskę nieba dla zmarłych
15.00 +Franciszka Grzenkowicz w rocznicę śmierci
18.00 Różaniec Fatimski

18.30

-w intencjach pielgrzymów
+córkę Ewę, męża Jerzego, Jadwigi  Fedak, rodziców i teściów oraz dusze w czyśćcu
+żonę Erykę Klein w dniu urodzin
-z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą  o Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla rodziny Fikus
SOBOTA_14.10.2017
6.30 +Stefana Szczypiorowskiego w dniu urodzin i Annę Szczypiorowską
8.30 +rodziców Edytę i Alfonsa Riss
+męża i ojca Andrzeja Bolda, teściów Marię i Leona oraz rodziców Annę i Narcyza Hoffmann
11 00 -Msza Święta za wstawiennictwem błogosławionego ks. kmdr. Władysława Miegonia w rocznicę jego męczeńskiej śmierci
18.30 +Rozalię i Jana Kollek oraz Marię i Stanisława Korth
+ojca Jana Bolda, dusze w czyśćcu i zmarłych z rodzin Bolda, Hoffmann i Sikora
-z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Marii i Janusza Danisewicz w 40 rocznicę ślubu
NIEDZIELA_15.10.2017
7.00 +Mirosławę Miłosz w 5r.śm rodziców z obu stron oraz Angelikę Labbuda
8.30 +mamę Jadwigę i siostrę Jadwigę w dniu ich urodzin
10.00 +Jadwigę i Franciszka Kaweckich
11.30 Za Parafian
-z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Stanisławy i Henryka w 40 rocznicę ślubu
13.15 +Brunona Radziejewskiego w 7 r.śm, rodziców z obu stron i Stefana Palubickiego
18.30 +męża Zbigniewa Krzewina, rodziców Teresę i Wojciecha, brata Józefa, bratową Marię i zięcia Adama