Ogłoszenia

Ogłoszenia duszpasterskie

XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 13.10.2019

  1. Dziękuję za ofiary złożone dziś na remont naszego kościoła.
  2. Dziś przypada ostatni w tym roku Dzień Fatimski. Matka Boża Fatimska towarzyszy nam przez cały dzień a uroczystości fatimskie wieczorem. Program: godz. 18.00 różaniec fatimski, suplikacje i Msza św. a po niej procesja z figurą Matki Bożej wokół kościoła i Apel Jasnogórski.
  3. Jutro po wieczornej Mszy św. w salce w budynku Centrum spotkanie Modlitewnej Grupy Ojca Pio. Zapraszam.
  4. We wtorek przypada 16 rocznica śmierci ks. prob. Andrzeja Wieckiego a w czwartek 10 rocznica śmierci ks. Marka Parusińskiego. O zmarłych kapłanach pamiętać będziemy we Mszy św. środowej o 18.30.
  5. W środę przypada 40 rocznica wyboru kard. Karola Wojtyły na papieża. Już dziś w całej Polsce obchodzimy Dzień Papieski. Po Mszach św. zbiórka do puszek fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia na stypendia dla zdolnej młodzieży z rodzin o niskim dochodzie. Dodatkowo w naszej parafii zapraszamy dzieci z rodzicami kwadrans przed Mszą św. dla dzieci tj. na godz. 13.00 na przedstawienie „Jan Paweł II wielki Misjonarz.”
  6. W czwartek o 15.30 w kaplicy szpitalnej Msza Św. i spotkanie dla Koła Przyjaciół Radia Maryja
  7. W piątek 18 października, zapraszamy na kolejny Wieczór Modlitwy Młodych. Tym razem spotkanie odbędzie się w Sopocie. Wyjazd autobusu tradycyjnie z parkingu MOKSiR o godz. 18.00. Młodzież zabiera pozwolenia rodziców oraz 15 zł. Zapisy w zakrystii i u ks. Artura.
  8. W sobotę o godz. 10.00 w salce budynku Centrum kolejne spotkanie scholii dziecięcej. Zapraszam chłopców i dziewczęta.
  9. Za tydzień niedziela misyjna. Kolektę z tego dnia odsyłamy na potrzeby misji.
  10. Prasa katolicka w kruchcie bocznej kościoła: Gość Niedzielny, Biuletyn Fara.

Ks. Prob. Jerzy Kunca