Plan kolęd 2019

 

Plan kolęd 2019

 

  • piątek 28.12.2018 od godz. 16.00

Majkowskiego 6, 8, 10 i Polna 1

  • sobota 29.12.2018 od godz. 14.00

Majkowskiego 12, 14, 16, 18, Abrahama 13, 15, 16

  • niedziela 30.12.2018 od godz. 14.15

Przebendowskiego 5, 7, 9, 11, 13

 

  • poniedziałek 31.12.2018 – Św. Sylwestra – nie kolędujemy
  • wtorek 1.01.2018 – Nowy Rok 2018– nie kolędujemy
  • środa 2.01.2019 od godz. 16.00

Przebendowskiego 15,18, 19, 21, 23, Przebend. domki do bloku nr 18

  • czwartek 3.01.2019 od godz. 16.00

Puck: reszta Przebendowskiego domki, Rozgard, Kaprów, Szyprów, Wybickiego, Kwiatkowskiego, Drzeżdżona, Dunina 2,4,6, Błądzikowo ulice przyległe do Pucka: Brzozowa, Akacjowa, Jarzębinowa, Magnoliowa

  • piątek – pierwszy piątek 01.2018 – nie kolędujemy
  • sobota 5.01.2019 od godz. 14.00

Rzucewo, Błądzikowo, Szosa Żelistrzewska

  • niedziela 6.01.2019 – Uroczystość Objawienia Pańskiego – Hallera, Waryńskiego od godz. 14.15

 

  • poniedziałek 7.01.2018 od godz. 16.00

Abrahama domki, Abrahama 17, 19, Pomorska, Rybacka

  • wtorek 8.01.2019 od godz. 16.00

Zamkowa, Książęca,  Łąkowa, Sędzickiego,  Komandorska.

  • środa 09.01.2019 od godz. 16.00

Miotka, Męczenników Piaśnicy, 1 maja

  • czwartek 10.01.2019 od godz. 16.00

Asnyka, Mistrzowska,  Wejhera, Czeladnicza

  • piątek 11.01.2019 od godz. 16.00

Derdowskiego 1,2,3,4, Przebendowskiego 25

  • sobota 12.01.2019 od godz. 14.00

cała AWP

  • 01.2019 od godz. 14.15

Dworcowa, Złotnicza,  Polna, Dunina domki, Majkowskiego 1, Majkowskiego  domki

 

  • poniedziałek 14.01.2019 od godz. 14.00

Cała 10 lutego i Szystowskiego

  • wtorek 15.01.2019 od godz. 16.00

12 marca, Judyckiego, Marynarska, Ceynowy, Kościuszki, Sambora, Sobieskiego, Bogusława, Sienkiewicza, Lipowa

  • środa 16.01.2019 od godz. 16.00

Nowy Świat 2, 4, 6, 8, Plac Obrońców Wybrzeża, Nowy Świat domki

  • czwartek 17.01.2019 od godz. 16.00

Nowa, Żeromskiego, Konopnickiej, Orzeszkowej

  • piątek 18.01.2019 od godz. 16.00

Kopernika, Kaszubska, Jachtowa

  • sobota 19.01.2019 od godz. 14.00

Kolejowa, Bławatkowa, Storczykowa, Chabrowa, Celbówko

  • niedziela 20.01.2019

Mestwina, Chopina

 

  • poniedziałek 21.01.2019 od godz. 16.00

Wejherowska domki oraz Wejherowska 28, 30, Ślusarska,, Fryzjerska, Szewska, Szkutnicza, Stolarska

  • wtorek 22.01.2019 od godz. 16.00

Kościelna, Stary Rynek, Morska, Gdańska, Wałowa,  Pokoju

  • środa 23.01.2019 od godz. 16.00

MDLotu, Młyńska, Abrahama blok 37-45, Bosmańska, Kapitańska

  • czwartek 23.01.2019 kolęda na indywidualne zgłoszenia z myślą o tych, którzy nie mogli być obecni w wyznaczonym terminie.

 

Kolędę indywidualną lub ewentualne pominięcie w planie proszę zgłaszać do biura parafialnego. Tel. 58 673 23 18 lub 502 340 715

 

 

 

PODZIEL SIĘ