wyszukaj

a | b | c | d | e | f | g | h | i | j | k | l | m | n | o | p | q | r | s | t | u | v | w | x | y | z

Śp. Jerzy Manuszewski

ur. 2019-07-02 - zm. 1990-05-31, lat 29

Zamieszkały:

Cmentarz: Zatoka

Sektor: B Rząd: Miejsce:


Zapal świeczkę

Osoby pochowane w tym samym grobie

Tomasz Elandt
Krzysztof Miler
Piotr Żuk
Barbara Okroj
Anna Piontke
Andrzej Kwidziński
Alfons Lubocki
Marianna Murszewska
Bogdan Murszewski
Teodora Skoczke
Jan Kulesza
Edmund Szopa
Jadwiga Lubocka
Marek Hirsz
Henryk Drzycimski
wykupione Z/2/2013
Magdalena Pionke
Maria Lenart
Antoni Wittbrodt
Maria Płocka
Klemens Szmidtke
Arkadiusz Drogosz
Józefa Potrykus
Paweł Totzke
Zdzisław Rohde
Jan Czereszko
Zofia Dorosz
Franciszek Kasztelan
Dagmara Lewicka
Marian Golla
Genowefa Mazur
Adam Hirt
Henryk Kuchnowski
Adam Szych
Stanisław Kryża
Łukasz Mazurowski
Anna Kryża
Pelagia Wejher
Władysław Wejher
Henryk Malek
Klara Parchem
Józef Parchem
Teresa Hanke
Grzegorz Pawlikowski
Piotr Pecz
Marcin Woźniak
Marcin Woźniak
Piotr Drzycimski
Wanda Cielińska
Danuta Dettlaff
Jadwiga Giersz
Edmund Szlage
Ryszard Lenc
Ryszard Kapka
Barbara Mrozińska
Kalina Bożena Groenwald
Zbigniew Wyszecki
Helena Littwin
Józef Grafka
Zofia Grafka
Wioletta Czereszko
wykupione 43/Z/2015
Jan Rost
Leokadia Felkner
Edward Zieliński
Krystyna Klauza
Michalina Straszewska
Ewa - dziecko Kuchnowska
Zygmunt Dombrowski
Grzegorz Dombrowski
Janina Kasztelan
Adam Gross
Helena Manuszewska
Paweł Bisewski
Paweł Bisewski
Gertruda Roszman
Maciej Funk
Jerzy Jezierski
Teofil Adrian
WYKUPIONE 40/z/2016
Adam Dopke
Edmund Marzejon
Ewa Lityńska
Jadwiga Szopa
Adam czarnowski
Mateusz Włudzik
Stefan Abraham
Zenon Jasiński
Zofia Lessnau
Jan Szenkin
Jerzy Michalski
Józef Bizewski
Michalina Staszewska
Izabela Komorek
Grzegorz Lutowski
Wanda Borchmann
Wiktor Maciejewski
Stefan Piotrowski
Gertruda Dolmierska
Witold Tadda
Grzegorz Lewiński
Maria Kasperek
Gertruda Dombrowska
Andrzej Czyżykowski
Eliza Schroeder
Edyta Riss
Maria Augustyniak
Romuald Puzio
Monika Poniatowska
wykupione 33/Z/2014
Wykupione W-Z/6/2017
Agnieszka Lutowska
Wykupione 6/Z/2000
wykupione 24/Z/2015
Adam Baranowski
Damian Lewandowski
Jan Dybowski
Piotr Blaszke
Marcin Bizewski
Sławomir Gęca
Ewa Rosengarten W-Z/14/2017
ewa i Waldemar Megiel
Tomasz Bużan
Adam Bużan
Małgorzata Kleihsa
Gerard Radtke
Edward Miłosz
Klaudiusz Marzejon
Barbara Ławniczak
Ilona Ziółkowska
Dorota Młodzianowska
Irena Piontke
Dawid Kaczykowski
Mieczysław Pionke
Artur Reinhold
Fryderyka Rekwardt
Adam Włostowski
Teresa Borchert
Marcin Sas
wykupione W-Z/12/2017
Adam Okoń
Justyna Schroeder
Rafał trepczyk
Karolina Borkowska
Beata Grycko
Barbara Rewa
Stanisław Patok
Adam Stachecki
Jan Ogończyk-Gliwicz
Maria Rohraff
Marta Pecz
Teresa Dybowska
Marta Ochendal
Adam Piwowarski
Paweł Warda / WOLNE PO EKSH.
Lucjan Piszczek
Franciszek Kaczykowski
Łukasz Kustusz
Władysław Kolp
Marian Rigall
Barbara Darga
Jan i Stefania Bradtke
Andrzej Ochendal
Adam Płotka
Leon Myszewski
Eryka Kulesza
Adam Zagórski
Ewa Gierczak
Bogumiła Talkoiwska
Bogumiła Talkowska
Roman Giersz
WYKUPIONE 32/Z/2002
Anna Felkner
Adam i Paweł Plichta
Kazimierz Lewicki
Kazimierz Lewicki
Ewa Siewert
Apolinia i Jan Koterwa
Teodor Hirth
Dorotka Wandtke
Patryk Baranowski
Andrzej Pienschke
Anita Gdaniec
Wacław Hołownia- Czarny
Jan i Magdalena Dettlaff
Anastazja Czapp
Stanisław Gołąbek
Kamila Filipiak
Zbigniew Lalowski

Dnia 2019-10-08 zmarł(a)
Jan Manuszewski lat 71
Z Gdyni
Ceremonia żałobna
Odprawiona zostanie w kościele p.w. Św. Rodziny w Gdyni
W dniu 2019-10-15 o godzinie 12:00
Po mszy na cmentarz WITOMINO
Różaniec 2019-10-15 o godzinie 11:30

Dnia 2019-09-12 zmarł(a)
Tomasz Anusiak lat 42
Z Pucka, ul. 10-go Lutego ( W.P.)
Ceremonia żałobna
Odprawiona zostanie w kościele p.w. Św. Ap. Piotra i Pawła w Pucku
W dniu 2019-10-18 o godzinie 10:00
Po mszy na cmentarz Jerzego
Różaniec 2019-10-18 o godzinie 09:30

Dnia 2019-10-12 zmarł(a)
Teresa Dettlaff lat 73
Z Gnieżdżewa, ul. Rajska
Ceremonia żałobna
Odprawiona zostanie w kościele p.w. Św. Narodzenia N.M.P. w Swarzewie
W dniu 2019-10-16 o godzinie 11:00
Po mszy na cmentarz SWARZEWO
Różaniec 2019-10-15 o godzinie 18:00

Dnia 2019-10-12 zmarł(a)
Małgorzata Zielińska lat 64
Z Żelistrzewa, ul. Pucka
Ceremonia żałobna
Odprawiona zostanie w kościele p.w. Św. N. S. Pana Jezusa w Żelistrzewie
W dniu 2019-10-16 o godzinie 13:00
Po mszy na cmentarz Kom. Żelistrzewo
Różaniec 2019-10-15 o godzinie 18:45

Dnia 2019-10-14 zmarł(a)
Roman Szankin lat 80
Z Pucka, ul. Kopernika
Ceremonia żałobna
Odprawiona zostanie w kościele p.w. Św. Michała Archanioła w Starzynie
W dniu 2019-10-17 o godzinie 12:00
Po mszy na cmentarz STARZYNO
Różaniec 2019-10-16 o godzinie 18:00

Dnia 2019-10-14 zmarł(a)
Janina Barbara Kozakiewicz lat 90
Z Pucka, ul. Kolejowa
Ceremonia żałobna
Odprawiona zostanie w kościele p.w. Św. Ap. Piotra i Pawła w Pucku
W dniu 2019-10-18 o godzinie 12:00
Po mszy na cmentarz Zatoka
Różaniec 2019-10-17 o godzinie 18:00

Dnia 2019-10-11 zmarł(a)
Janina Burgdorf lat 84
Z Gdyni
Ceremonia żałobna
Odprawiona zostanie w kościele p.w. Św. Dobrego Pasterza w Gdyni-Cisowej
W dniu 2019-10-18 o godzinie 11:00
Po mszy na cmentarz LESZCZYNKI
Różaniec 2019-10-18 o godzinie 10:30

Dnia 2019-10-14 zmarł(a)
Ewa Hoge lat 75
Z Pucka, ul. Abrahama
Ceremonia żałobna
Odprawiona zostanie w kościele p.w. Św. Ap. Piotra i Pawła w Pucku
W dniu 2019-10-19 o godzinie 10:00
Po mszy na cmentarz Zatoka
Różaniec 2019-10-17 o godzinie 19:00

Dnia 2019-10-13 zmarł(a)
Helena Słomska lat 83
Z Dzierzgon, Plac Wolności ( Władysławowo )
Ceremonia żałobna
Odprawiona zostanie w kościele p.w. Św. w KAPLICY p.w. Św. Andrzeja Boboli w Tupadłach
W dniu 2019-10-19 o godzinie 11:00
Po mszy na cmentarz TUPADŁY
Różaniec 2019-10-19 o godzinie 10:00