Akcja Znicz 2013 Puck

Wyszukiwarka osób zmarlcyh

W związku ze zbliżającym się dniem Wszystkich Świętych od 31 października do 3 listopada prowadzone będą policyjne działania pod nazwą ZNICZ 2013. Celem działań będzie zapewnienie płynności i bezpieczeństwa w ruchu na głównych ciągach komunikacyjnych, drogach dojazdowych do cmentarzy i w rejonie cmentarzy.

 

WAŻNE komunikat dla pieszych i kierujących!!!

 

Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Pucku zwracają się z prośbą do kierujących o parkowanie pojazdów w miejscach nie utrudniających i nie zagrażających bezpieczeństwu innych uczestników ruchu, bezwzględne stosowanie się do poleceń i nakazów wydawanych przez funkcjonariuszy kierujących ruchem oraz w miarę możliwości korzystanie ze środków komunikacji miejskiej.

Z uwagi na wzmożony ruch w obrębie cmentarzy zwracamy sie z apelem do kierujących o wyrozumiałość i zachowanie szczególnych środków ostrożności podczas kierowania pojazdami, ponadto wszelkie informacje o zatorach drogowych w gm. Kosakowo prosimy zgłaszać dyżurnemu KPP Puck nr alarmowy 112, 997.

Prosimy zabezpieczyć zaparkowane pojazdy przed kradzieżami i nie pozostawiać w nich żadnych cennych przedmiotów, a przede wszystkim dokumentów pojazdu.

Informacje prewencyjne

Materiał KP PUCK

Dla Parafian Parafii Piotra i Pawła w Pucku udaliśmy się z kamera do Komendy Powiatowej w Pucku 

[search_wsidp]