Diecezjalny Wieczór Modlitwy Młodych

   W naszej parafii odbędzie się spotkanie młodzieży w ramach Diecezjalnego Wieczoru Modlitwy Młodych. Co miesiąc w różnych kościołach naszej Archidiecezji odbywa się wieczór skupienia dla młodych. Tym razem mamy okazję być gospodarzami tego wydarzenia.

   Zapraszamy młodzież nie tylko z Pucka, aby wzieła udział w spotkaniu pełnym radości, śpiewu, żywej wiary, modlitwy i rozmowy przy herbacie. Rozpoczynamy w piątek, 18 października o godzinie 19.00, zakończymy o północy. Przy tej okazji prosimy rodziców o umożliwienie udziału swym dorastającym dzieciom w tym wydarzeniu. Was też Drodzy Rodzice zapraszamy.

 

 info: www.wieczormodlitwy.pl

WIECZÓR MODLITWY MŁODYCH

18 października 2013

Duszpasterstwo Młodzieży Archidiecezji Gdańskiej zaprasza młodzież na kolejny Wieczór Modlitwy Młodych połączony z obchodami XIII Dnia Papieskiego, który odbędzie się w piątek, 18 października br. w parafii pw. św. Apostołów Piotra i Pawła w Pucku.

Temat spotkania – " Dialog i jego rola w budowaniu relacji międzyludzkich oraz w mediach" (XIII Dzień Papieski Jan Paweł II – Papież Dialogu).

Program:
19.00  – śpiew, uwielbienie Jezusa
19.45  – przedstawienie grup
20.00  – blok ewangelizacyjny przygotowany przez Radio Plus oraz Gościa Niedzielnego; poruszane zagadnienia: rola dialogu w budowaniu relacji, zaburzenia dialogu, kłamstwo i manipulacja w wypowiedziach oraz jak mówić o Bogu mądrze, prawdziwie i skutecznie.
22.00  – kawa, ciasto, czas spotkania
22.45  – Adoracja Najświętszego Sakramentu i błogosławieństwo uczestników
23.15  – modlitwa nad uczestnikami (okazja do modlitwy wstawienniczej)
00.00  – zakończenie spotkania