Parafialna pielgrzymka do Wejherowa.

 Za tydzień parafialna pielgrzymka do Wejherowa. 14.06.2014 Jak już wcześniej wspominałem proponujemy ludziom młodym, by trud pieszego pielgrzymowania ofiarowali w intencji znalezienia dobrego męża lub żony a wszystkim w intencji wyproszenia miłości małżeńskiej i rodzinnej. Kto nie może złożyć ofiary pieszego pielgrzymowania niech finansowo wesprze organizację pielgrzymki a swoje intencje napisane na kartce wrzuci do skarbony przy ołtarzu Matki Bożej. Pielgrzymi poniosą swoje i tamte intencje.

Zbiórka do puszek na orkiestrę i autokar w przyszłą niedzielę. Zebraliśmy już 1 tysiąc ale koszt całości to 4 tysiące zł. Jeśli już idziemy to musimy pokazać naszą parafię i miasto z najlepszej strony. Dobra grupa muzyczna i orkiestra to także dla pielgrzymów nadzieja na radosne pielgrzymowanie.

Mam nadzieję, że będzie nas wielu. Przyjdźmy całymi rodzinami. Pod przewodnictwem ks. Rafała wyruszamy w sobotę o godz. 7.00 z Fary i idziemy ul 10 lutego. Ok. godz. 12.30 jesteśmy w Wejherowie. Wyjazd autokaru do Pucka o godz. 13.30.

Jeśli ktoś z racji pracy nie może pielgrzymować w sobotę niech dołączy w niedzielę na drogę powrotną. W niedzielę trzeba się najpierw dostać do Wejherowa, by później pieszo wrócić. Wyjazd autokaru dla pieszych pielgrzymów w niedzielę o godz. 7.00 z Placu Obrońców Wybrzeża, o godz. 9.00 wyrusza procesja z klasztoru na Kalwarię. Ok. godz. 13.00 przy klasztorze formowanie pielgrzymki na drogę powrotną do Pucka. Zapraszam.