Parafialna pielgrzymka

Parafialna pielgrzymka

Łagiewniki, Stary Sącz, Szczawnica, Zakopane, Podhale, Żywiec, Wadowice, Jasna Góra oraz Wiedeń (Austria)

 


 

 

Dzień 1 Poniedziałek (15 kwietnia) Wyjazd 5.00 z Pucka (Manhattan).

Przejazd autokarem do Krakowa Łagiewnik – Sanktuarium Miłosierdzia Bożego. Obiadokolacja oraz zakwaterowanie w eleganckim dworku u podnóża Tatr w Białym Dunajcu

www.milosierdzie.pl

www.dolnyslask360.pl/lagiewniki

www.bialydunajec.com.pl


 

 

Dzień 2 Wtorek (16 kwietnia) Po śniadaniu wyjazd do Starego Sącza. Nawiedzenie Sanktuarium św. Kingi. W drodze powrotnej zwiedzanie uzdrowiska Szczawnica, czas na spacer i odpoczynek. Po czym powrót na obiadokolację i nocleg.

www.malopolska.pl

www.galeriafotosanktuariumkongi.pl

www.klaryski.stary.sacz.pl

 


 

Dzień 3 Środa (17 kwietnia) Wyjazd w godzinach nocnych do Wiednia, gdzie zostaniemy oprowadzeni przez przewodnika po najważniejszych i najpiękniejszych miejscach starego miasta oraz wjedziemy na wzgórze Kahlenber. Międzyczasie zjemy obiad oraz będzie czas wolny. Powrót do Białego Dunajca w godzinach wieczornych.

www.wien.info

 

 


 

Dzień 4 Czwartek (18 kwietnia) Po śniadaniu udamy się do najwyżej położonego kościoła parafialnego w Polsce, na Bachledówce, następnie pojedziemy do sanktuarium Matki Boskiej Fatimskiej na Krzeptówkach. W godzinach południowych zwiedzimy Zakopane, wjedziemy koleją szynową na Gubałówkę, a później będzie czas wolny na Krupówkach. Dla chętnych w godzinach popołudniowych będzie możliwość wybrania się do słynnych term i skorzystania z kąpieli w basenach z gorącą źródlaną wodą w Białce Tatrzańskiej.

www.zakopane.pl

skuarium krzeptowki

www.termabania.pl

 


 

 

Dzień 5 Piątek (19 kwietnia)Po śniadaniu pojedziemy do Żywca. Następnie udamy się do Wadowic, gdzie nawiedzimy Bazylikę oraz dom rodzinny Karola Wojtyły (czas na kremówki J). Ostatnim miejscem naszej pielgrzymki będzie sanktuarium na Jasnej Górze gdzie w godzinach wieczornych odprawimy mszę św. i będziemy uczestniczyć w Apelu Jasnogórskim. Po modlitwie udamy się w drogę powrotną do Pucka. Przyjazd w godzinach porannych.

www.wien.info

 

 

 


 

Cena 580 zł + 60 euro:

przejazd luksusowym autokarem, noclegi w pokojach 2, 3 osob. (www.tatrzanskidworek.pl), śniadania i obiadokolację x 4, przewodnik po Wiedniu, ubezpieczenie NNW, bilety: wstęp do muzeum w Żywcu, Dom Papieski w Wadowicach, kolej na Gubałówkę.

Dodatkowo płatne (dla chętnych) termy-baseny około 35 zł.

Termin: 15 – 20 kwietnia 2013 r.

Zapisy i bliższe informacje u ks. Andrzeja oraz w kruchcie bocznej.