Światowe Dni Młodzieży

Zapisy na parafialny wyjazd na Światowe Dni Młodzieży
Kto może jechać?
Zapraszamy przede wszystkim młodzież w wieku 14-30 lat. Osoby niepełnoletnie będą musiały uzyskać zgodę rodziców.
Kiedy?
Nasza parafia decyduje się na tzw. pakiet weekendowy 29.07-1.08 i te dni obejmuje wyjazd.
Ile kosztuje?
Pakiet pielgrzyma kosztuje 310 zł i obejmuje zakwaterowanie, wyżywienie, transport, ubezpieczenie i plecak pielgrzyma. Do tego dojdą koszty dojazdu i powrotu, które będą znane po zakończeniu zapisów. Osoby mało majętne mogą liczyć na wsparcie.
Czym jedziemy?
Ku uciesze cierpiących na chorobę lokomocyjną najprawdopodobniej skorzystamy z usług PKP.
Jak się zapisać?
Zgłaszamy się do księdza Michała osobiście lub zapisujemy się w zakrystii zostawiając kontakt telefoniczny do siebie, bądź też dzwonimy do księdza pod nr tel 694-133-259 (jak nie będę mógł odebrać to trzeba spróbować ponownie lub poczekać aż oddzwonię).
Zapraszam wszystkich Parafian do gorącej modlitwy w intencji młodzieży
i  zbliżającego się spotkania.

ks. Michał Staniszewski
 
Modlitwa SDM
„Boże, Ojcze miłosierny, który objawiłeś swoją miłość w Twoim Synu Jezusie Chrystusie, i wylałeś ją na nas w Duchu Świętym, Pocieszycielu, Tobie zawierzamy dziś losy świata i każdego człowieka”. Zawierzamy Ci szczególnie ludzi młodych ze wszystkich narodów, ludów i języków. Prowadź ich bezpiecznie po zawiłych ścieżkach współczesnego świata i daj im łaskę owocnego przeżycia Światowych Dni Młodzieży w Krakowie.
Ojcze niebieski, uczyń nas świadkami Twego miłosierdzia. Naucz nieść wiarę wątpiącym, nadzieję zrezygnowanym, miłość oziębłym, przebaczenie winnym
i radość smutnym. Niech iskra miłosiernej miłości, którą w nas zapaliłeś, stanie się ogniem przemieniającym ludzkie serca i odnawiającym oblicze ziemi.

Maryjo, Matko Miłosierdzia, módl się za nami.
Święty Janie Pawle II, módl się za nami.
Święta siostro Faustyno, módl się za nami.