Intencje

PONIEDZIAŁEK_30.01.2023
7.00 + rodziców, rodzeństwo, zmarłych z rodziny Kaszubowskich, dusze w czyśćcu i Henryka Kułakowskiego
8.30 + Irenę Brillowską – greg.
+ Władysława i Leokadię Jagiełło
18.30 + Jadwigę, Feliksa, Jadwigę i Kazimierza Fikus, Jerzego i Floriana Żochola oraz dusze w czyśćcu
+ Henryka Pienczke, Jolantę Krajewską i Dariusza Hoge
WTOREK_ 31.01.2023
7.00 + Jarosława Gett i rodziców z obu stron
8.30 + Irenę Brillowską – greg.
+ Kazimierza Kasperek
18.30 + Henryka Dettlaff, zmarłych z rodzin Dettlaff i Domnik
+ Marię i Henryka Pawlaczyk
ŚRODA_ 01.02.2023
7.00 + Annę Ustarbowską – int. od sąsiadów
+ Danutę Szulta – z pogrzebu
8.30 + Annę Ustarbowską – int. IX Róży
– z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę MB i z drowie dla Urszuli w dniu urodzin
18.30 + Irenę Brillowską – greg.
Msza  św. zbiorowa

– o Boże błog, opiekę MB i  potrzebne łaski dla mamy Teresy w 75 urodziny

+ Zofię i Zygmunta Reska , Mariannę i Andrzeja Wszeborowskich, Jana Formella

+ Waldemara Rutkowskiego, rodziców i dusze w czyśćcu

 

I CZWARTEK_ 02.02.2023 – Matki Bożej Gromnicznej

7.00 + rodziców Mariannę i Augustyna Szwoch, brata Franciszka i dusze w czyśćcu
+ Stanisława Szczur – z pogrzebu
8.30 + Floriana Adolph, rodziców Antonię i Romana, rodzeństwo z obu stron
– o Boże błog. opiekę MB i potrzebne łaski dla Marii w 74 urodziny
18.30 + Marzenę Konkel w r. śm., Mieczysława Płoskiego , Franciszka, Józefę, Rozalię Potrykus, zmarłych z rodzin Potrykus i Płoskich  i dusze w czyśćcu
– z podziękowaniem za bezinteresowną pomoc w trudnej sytuacji życiowej, z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Beaty
I PIĄTEK_ 03.02.2023
7.00 + męża Floriana w 2 r. śm., rodziców Jadwigę i Feliksa, rodzeństwo Kazimierza i Jadwigę
8.30 – wynagradzająca za krzywdy wyrządzone Panu Jezusowi w Najśw. Sak.
– z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla członkiń XI Róży i ich rodzin oraz o łaskę nieba dla zmarłych
15.30 Wolna int.
17.00 + Andrzeja Dolnego w 2 r. śm.
18.30 +Genowefę i Ryszarda Ciesielskich, Bolesława i Aleksandrę, Franciszka i Rozalię
I SOBOTA_04.02.2023
7.00 + Helenę, Alojzego, Marię i Alfonsa Goyke oraz dusze w czyśćcu
+ Henryka Bartanowicz – z pogrzebu
8.30 – z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla członkiń IX Róży i ich rodzin oraz o łaskę nieba dla zmarłych
+ rodziców Gertrudę i Franciszka oraz dziadków z obu stron
18.30 + Teresę Piepiórka w 3 r. śm., zmarłych z rodzin Fierek i Spica
+ tatę Stanisława Gut w r. śm. i za zmarłych z rodziny Gut
+ Ludwikę Draws w 1 r. śm., rodziców Klarę i Jana Draws
NIEDZIELA_ 05.02.2023
7.00 + Zbigniewa Wróblewskiego w 9 r. śm.
8.30 – o Boże błogosławieństwo dla Adama w dniu urodzin
+ Stanisława Maciszka w 1 r. śm.
10.00 +Adelajdę i Stanisława Pałuckich, dziadków Gertrudę, Jana Jadwigę i Stanisława
11.30 Za Parafian
13.15 – w intencji dzieci i rodziców z Różańca Rodziców za dzieci – o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, zdrowie i żywą wiarę  dla żyjących i łaskę nieba dla zmarłych
18.30 + Jana Pałasz w dniu urodzin