Mini trasa koncertowa Scholi Boże ZwierząDka

W dniach 14-15 października członkowie scholii parafialnej Boże ZwierząDka wraz z opiekunami udali się na „mini trasę koncertową”. 

W sobotę śpiewaliśmy u Matki Bożej w Sianowie , a w niedzielę byliśmy w Linii gdzie proboszczem jest ks. Wojciech Senger pochodzący z Pucka.

Oczywiście nie zabrakło zabaw integracyjnych, zdobywania wiedzy i nowych doświadczeń – zwiedziliśmy w Stryszej Budzie na powierzchni jednego hektara prawie cały świat. Byliśmy we Francji,  Nowym Yorku, Wielkiej Brytani, a nawet w Ziemi Świętej. Zobaczyliśmy też znane nam miejsca takie jak Rzucewski, czy Rekowski zamek. Pan Bóg dał nam piękny czas , w którym cieszyliśmy się swoją obecnością, a zarazem mogliśmy podziwiać gigantyczne ptaki, ryby czy owady. Były też dinozaury i park starych aut „gracik”, a na koniec plac zabaw. W dobrych nastrojach pojechaliśmy do Sianowa, gdzie                     po pysznym obiedzie i próbie, śpiewaliśmy przed królową Kaszub. Po Mszy ks. Proboszcz krótko opowiedział nam o Sanktuarium i pielgrzymkach do tego cudownego miejsca. Wieczorem było kino                       i spanko w Domu Pielgrzyma😊.

Następnego ranka udaliśmy się do Linii , gdzie śpiewaliśmy podczas Eucharystii. a po niej daliśmy krótki koncert. Następnie ks. Wojciech zaprosił nas na iście „królewską ucztę”. Nasze dzieciaki wszędzie dobrze się bawią i nawet tu nie zabrakło integracyjnych tańców.

Pragniemy podziękować ks. Proboszczowi Jerzemu Kunca za dofinansowanie naszego wyjazdu,                             ks. Proboszczowi Wojciechowi Senger za gościnę i moc słodkości oraz p. Adamowi Galasowi                                       za udostępnienie autobusu, a panu Michałowi za bezpieczną i planową podróż 😊

                                                                                                                                 Wdzięczne Boże Zwierzątka